Global Finance Częstochowa

O nas

Kancelaria Doradztwa Finansowego GLOBAL FINANCE to przedsięwzięcie rodzinne, które powstało na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela we współpracy z największymi instytucjami finansowymi w kraju. To dla Państwa i na Państwa potrzeby, w jednym miejscu, utworzyliśmy koszyk różnorodnych usług z zakresu finansów i produktów pochodnych, idących w parze z biznesem. Naszym celem jest zaproponowanie Państwu gotowych rozwiązań, profesjonalnie i szczegółowo dopasowanych do Waszych potrzeb, bez konieczności odwiedzania kilku instytucji.

Działamy na terenie całego kraju, dbając o Państwa interesy nieustannie od 2000r. Obsługujemy przede wszystkim Klientów Biznesowych, oferując usługi związane z pozyskaniem kapitału na rozwój firmy, ale również proponując wyselekcjonowane rozwiązania z rynku ubezpieczeń, księgowości czy restrukturyzacji przedsiębiorstw. 

Kancelaria współpracuje z wieloma bankami, instytucjami finansowo-ubezpieczeniowymi czy instytucjami rządowymi na terenie całej Polski. Rozwiązania, które przedstawiamy Państwu oparte są o kompleksową analizę rynku, znajomość branż, dostępność ofert i fachowe doświadczenie całego zespołu. Każdy temat rozpatrujemy indywidualnie z największą dbałością o detale. Z precyzją definiujemy Państwa wymagania, realizując je w jak najkrótszym czasie, który jest dla nas wszystkich niezmiernie cenny w dzisiejszych czasach.  

Mamy ogromną satysfakcję dzielenia się z Państwem naszą wiedzą, a z każdego spotkania czerpiemy siły do dalszej pracy. Dlatego też bardzo chętnie udzielamy wszelkich nieodpłatnych porad, w tym przeprowadzamy na Państwa potrzeby audyt finansowo-księgowy. 

Cieszymy się z Państwa sukcesów, bo Państwa sukces jest naszym celem.

Wypełnij zgłoszenie kontaktowe Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi bezpłatny audyt finansowy proponując rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze w obecnej sytuacji.

Więcej